Aktuálně

Zde si můžete prohlédnout stánky mé stavební firmy ZENDR.

Klouzačka Bazén Houpačka Koupaliště

Základní informace

Chalupa se nachází v malé vesničce Žemličkově Lhotě, nedaleko Sedlčan, je to také krajina plná lesů, kamenů a kraj Jakuba Krčína. Jen pár metrů od chalupy se nachází Husova kazatelna. Není nouze ani o rozhledny, nejblišší je v obci Kuníček, za další si můžeme udělat výlet na Onen Svět. Také se vyplatí zmínit o hradu Zvíkov, zámku Orlík a nedaleké Orlické přehradě.

K dispozici je podlahové topení po celém domě a v obývacím pokoji jsou krbová kamna. V přízemí se nachází kuchyně, koupelna, WC, obývací pokoj, ložnice a místnost se sprchovým koutem a pračkou. V patře je koupelna, sprchový kout, WC a dva třílůžkové pokoje s možností přistýlky.

Venku na zahradě můžete posedět v zastřešené verandě a je k dispozici gril na dřevěné uhlí a ohniště s posezením. Pro děti je zde také houpačka, klouzačka a pískoviště. Chalupu je možno využít po celý rok.

V zimě se dá lyžovat na Monínci, který je vzdálen asi 24 km.

Výbava

Výbava kuchyně: kuchyňská linka, elektrický sporák (4 plotýnky + trouba), myčka nádobí, mikrovlnná trouba, lednice + mrazák, varná konvice, jídelní stůl + židle

Těšíme se na Vaši náštěvu v zimě i v letě.

Vybavení a služby – délka pobytu

Pronajímatel odpovídá za vybavenost objektu, technický a hygienický stav objektu.

Pobyty jsou týdenní a násobky týdnů. Nástup je vždy v sobotu mezi 15.00 - 18.00 hodinou. Ukončení pobytu je vždy v sobotu do 10.00 hodin. Víkendové pobyty sezonní i mimosezonní je možno domluvit s pronajímatelem. Pobyt není nutno objednávat dlouhodobě dopředu. Hosté uhradí pronajimateli místní poplatek obecnímu úřadu cca 5 až 25kč. na osobu za den. Po převzetí objektu složí zákazník kauci na klíč po dohodě s pronajimatelem ve výši do 3000.kč, která bude hostům vrácena po bezchybném vrácení objektu pronajimateli po ukončení pobytu. Elektrická energie do týdenní spotřeby ve výši 50kw je zahrnuta v ceně. Spotřeba nad 50kw uhradí hosté po ukončení pobytu. Na konci mohou klienti sami provést úklid, nebo za úklid zaplatit poplatek 500 Kč.

Kategorie objektu

*** velmi dobře zařízený objekt , majitel dělá pravidelnou údržbu , investuje dle svých možností , objekt je pohodlný a nabízí pěkné venkovní posezení.

Objednávka pobytu

Kliknutím na volný - neobsazený týden ke dni podávané objednávky si vyberete termín nástupu a v objednávce doplníte počet týdnů, počet osob a další potřebné údaje. Po odeslání objednávky Vám bude na obrazovce potvrzen pobyt dočasně rezervován.

Definitivní rezervaci pobytu Vám provedu v den doručení první poloviny splátky za ubytování na náš účet. Doplatek z celkové ceny uhraďte nejpozději 4 týdny před nástupem pobytu.

Pokud objednavatel odstoupí od zprostředkovaného pobytu v časovém termínu kratším neš 28dní zaplatí 25% ze zálohy.